19700101-7.KOLO KP 27.10.2019 Dobruška - RMSK Cidlina 16:24, TJ Vrchlabí 19:13

Novinka

7.KOLO KP 27.10.2019 Dobruška - RMSK Cidlina 16:24, TJ Vrchlabí 19:13

Komentář trenéra Honzy Dyntara:

V neděli 27.10.2019 se za překrásného počasí uskutečnilo další kolo KP mladších přípravek. Tento turnaj opět proběhl v našem všesportovním areálu v Dobrušce. Tentokrát jsme se utkali s týmem FK Chlumec n.C./RMSK Cidlina a FC Vrchlabí.

S družstvem Chlumce jsme se utkali podruhé v rámci podzimních turnajů. Nutno podotknout, že tentokrát jsme jim byli zdatným soupeřem. Pokud bychom brali odehrané poločasy, tak se nám podařilo dva vyhrát a dvakrát jsme prohráli. V celkovém součtu jsme prohráli, ale naše holky a kluci si dokázali, že i s kvalitním soupeřem se dá hrát vyrovnaný fotbal. Celkový výsledek 24:16 pro Chlumec.

V druhém utkání nás čekal soupeř z Vrchlabí. V porovnání čtyř poločasů jsme opět dvakrát vyhráli a dvakrát těsně prohráli. V celkovém součtu gólů jsme Vrchlabí porazili 19:13. Ke konci druhého poločasu už byla znát na některých hráčích mírná únava, ale svojí bojovností se nám podařilo strhnout vítězství na naši stranu.

Rád bych pochválil všechny naše hráčky a hráče za snahu hrát konstruktivní fotbal. Ne vždy to samozřejmě vyjde, ale i snaha se cení a je důležité, že se o to pokusíme. V neděli se nám podařila spousta pěkných kliček a přihrávek. Naproti tomu bych rád poznamenal, že ne vždy se nám daří udržet pozornost po celý zápas. To nás velmi často stojí lepší výsledek.

V neposlední řadě bych rád poděkoval všem rodičům za parádní podporu během zápasů. Děkujeme Pepovi Komůrkovi a Tomáši Krahulcovi za perfektně odpískané zápasy a správcům areálu za super připravená hřiště.