19700101-Mladší žáci vítězí v Říčanech u Prahy

Novinka

Mladší žáci vítězí v Říčanech u Prahy

V sobotu,9.2.2019,družstvo mladších žáků zajíždělo do Říčan u Prahy na turnaj vypsaný pro kategorii mladších žáků,roč. nar. 2006 a mladší.Kvůli několika omluvenkám náš tým posílili tři kluci ze starší přípravky a také jeden hráč z Nového Města nad Metují-Matěj Lácha.
Turnaje se zúčastnilo 7 týmů, převážně z okolí Prahy:Újezd nad Lesy,Čechie Dubeč,ČAFC,Olympie Dolní Břežany a tři týmy ze vzdálenější destinace:SKP České Budějovice,SK Štětí a SK Dobruška/Spartak Opočno.
Drtivá vetšina týmů měla v kádru kluky a holky roč. nar. 2006,měli jsme tedy suvérenně nejmladší tým,ovšem na hřišti to nebylo i přes výškovou převahu soupeřů vůbec znát...naopak.Zápasy se hrály na jednou 13 minut,systémem každý s každým a v poli 7+1 hráčů.Od prvního zápasu kluci na hřišti ukazovali své kvality,soupeře poráželi fotbalovostí i efektivitou v zakončování.Jedinou slabší chvilku si kluci vybrali ve třetím zápase proti Čechii Dubeč,kdy vyrovnávali až těsně před koncem.A protože za šest zápasů naši borci nezažili hořkost porážky,mohli s impozantním sóre 10:1 slavit celkové vítězství.
Klukům veliké díky za předvedenou hru i reprezentaci našich klubů.
Výsledky zápasů:SK Dobruška/Spartak Opočno-SK Štětí 2:0,-Olympie Dolní Břežany 3:0,-Čechie Dubeč 1:1,-SKP České Budějovice 2:0,-ČAFC 1:0,-Újezd nad Lesy 1:0
Náš klub reprezentovali:Kryštof Lhotský,Marcel Matoulek,Dominik Dostál,Patrik Horák,Martin Holeček,Ondřej Bílek,Samuel Pšenička,Mára Krunčík,Petr Němeček,Šimon Fábera a Matěj Lácha.