19700101-Turnaj OLIVA CUP Holice - 18.1.2020

Novinka

Turnaj OLIVA CUP Holice - 18.1.2020

OLIVA CUP - komentář trenéra Honzy Dyntara:
V sobotu 18.1.2020 jsme se zúčastnili halového turnaje „Oliva cup“ v Holicích. Turnaj byl vypsán pro ročník 2011 a mladší. Hrálo se ve dvou skupinách po pěti týmech. První dva postupovali do semifinále, ostatní týmy ve skupinách spolu hráli o umístění.
Naše skupina byla velmi náročná. Postupně jsme se utkali s týmy FC Slavia HK, SK Holice černá, FK Vysoká n.L. a Sokol Malšova Lhota.
Dka : FC Slavia HK 0 : 4
Dka : SK Holice černá 5 : 0 (Sündermann 3x, Cermanová 1x, Dyntar 1x)
Dka : FK Vysoká n.L. 0 : 1
Dka : Malšova Lhota 3 : 1 (Sündermann 2x, Monser David 1x)
Zápas o umístění (o 5. místo)
Dka : SK Solnice 0 : 1
Turnaj jsme absolvovali s bilancí dvou výher a tří porážek, skórem 8:7 a celkovým 6. místem.
Kdybych měl hodnotit herní projev týmu, tak nám dělalo problém, zachytit úvod jednotlivých utkání. 2x jsme obdrželi branku po prvním rozehrání soupeře z první akce. Tzn., že jsme prohrávali už po necelých 20 vteřinách. Mohlo by se zdát, že jsme měli dost času na vyrovnání, popřípadě otočení zápasu, ale 12 minut pro nás bylo žalostně málo. Dalším obrovským problémem pro nás je dávat branky. Na každý gól se strašně nadřeme. To se jasně ukázalo v posledním zápase se Solnicí o umístění, kdy jsme v poslední minutě šli 2x sami na bránu soupeře a ani z těchto vyložených příležitostí jsme branku nedali (soupeř prakticky z jediné své šance skóroval).
Pozitivní je, že jsme herně ani s jedním ze soupeřů nepropadli. Nebojíme se hrát s míčem, nebojíme se osobních soubojů a zdobí nás bojovnost. Hlavně bych chtěl pochválit naše děvčata. Někteří kluci by si z nich měli vzít příklad.
V neposlední řadě je potřeba poděkovat naším fanouškům za super atmosféru, kterou vytvářeli během našich utkání.