Zápas

SK Dobruška
TJ Tatran Hostinné
6:0 (2:0)
1. A třída - 13.kolo
04.11.2017 - 10:15
Branky: 
7. Hájek Marcel , 17. Valášek Martin, 49. Mikušík Jakub, 52. Malý Vítězslav, 68. Čopík Roman, 88. Majer Marcel
Rozhodčí: 
Luboš Říha
Karty: 
49.Valášek, 58.Effenberk J.
Diváků: 
75
Sestava: 

Pěnička Marek (K) - Eimann Daniel , Effenberk Jiří, Dědeček Roman , Gerža Lukáš (53. Čopík Roman), Krahulec Pavel ( 57. Vrátný Lukáš), Valášek Martin (62. Majer Marcel) , Mikušík Jakub , Hájek Marcel (12. Danč Lukáš), Kořínek Jiří (7. Malý Vítězslav), Šotola Filip

Průběh zápasu: 

M.Killar, trenér Dobrušky (domácí):
Do utkání jsme vstoupili sebevědomě a brzy se ujali vedení. Potom jsme museli střídat pro zranění oba útočníky, ale na hře to nebylo znát. Do poločasu jsme zvýšili na 2:0 a když soupeř přišel o vyloučeného hráče, šanci na tři body už jsme nepustili. Pozitivem je, že se střelecky prosadilo více hráčů a vzadu jsme to odehráli s nulou. Hosté nám utkání usnadnili svojí nedisciplinovaností, když se od 1. inkasované branky soustředili jen na výkon rozhodčích, kteří podle mne utkání zvládli.

Zdeněk Macháček - vedoucí mužstva (hosté):
Všechno špatně. Pozdě přistavený autobus, v 5. minutě gól z jasného ofsajdu, po půlhodině vyloučený gólman. Co ale také čekat od mužstva, které se již tři týdny nesejde na trénink, a někteří hráči prohýří noc před dopoledním zápasem v šantánu. Nemůžeme se pak divit, že si nepřihrajeme na dva metry. Domácí však vyhráli zaslouženě, ale my jsme jim to tradičně velmi usnadnili.