Zápas

SK Dobruška
RMSK Cidlina
0:7 (0:4)
Krajský přebor - 18. kolo
24.03.2019 - 15:00
Rozhodčí: 
Matějka Jakub
Karty: 
bez karet
Diváků: 
80
Sestava: 

Malý Martin - Eimann Daniel(71´ Eimann Martin), Krahulec Pavel(78´ Huňák Jan), Brožek Šimon, Effenberk Jiří, Šotola Filip, Majer Marcel, Čopík Roman(55´ Malý Vítězslav), Brožek Matouš, Dědeček Roman, Mikušík Jakub (C).

Průběh zápasu: 

Hra byla vyrovnaná do chvíle, kdy jsme poprvé velmi lacino inkasovali, poté se začala projevovat kvalita hostujícího celku a do poločasu bylo rozhodnuto. Hráči RMSK hráli sebevědomě a zodpovědně po celých 90 minut, byli mnohem pohyblivější a důraznější v
soubojích, v obranné fázi pak nepodcenili jedinou situaci. My jsme se za celé utkání prakticky nedostali ke kvalitnímu zakončení, chyběl nápad, největší problém máme s hrou bez míče, resp. hraje pouze ten, kdo má míč. Naproti tomu hosté útočili ve velkém počtu hráčů a vysokém tempu, jejich akce jsme nestačili zachytávat. Po ztrátě míče byl pak jejich návrat téměř ukázkový, přál bych si, aby se alespoň někdo z našeho týmu podíval na záznam, aby viděl ten rozdíl v chování hráčů po zisku míče nebo při jeho ztrátě, v tom byl dnes jeden z největších rozdílů.

"K našemu dnešnímu výkonu není co dodat, snad jen omluvu divákům. Když se nedaří, tak se musí aspoň bojovat. Hosté byli lepší ve všech směrech, z jejich projevu byl cítit "zdravý duch kabiny". Radost i ze sedmé vstřelené branky, maximální nasazení do 90´, byla radost se na ně dívat a gratuluji ke hře i bodům. My na dnešek musíme rychle zapomenout a připravit se na další utkání."

Foto: