Zápas

SK Dobruška
FK Kostelec n. O.
3:3 (1:1) - 2:3 pen.
Krajský přebor - 20. kolo
06.04.2019 - 16:30
Branky: 
13´- Čopík Roman, 60´- Huňák Jan, 85´- Mikušík Jakub X 7´- Cvejn Daniel, 62´- Plocek Lukáš, 69´- Jedlička Martin
Rozhodčí: 
Martin Dujsík, AR1 - Matěj Junek, AR2 - Lukáš Tryzna
Karty: 
32´- Kořínek Jiří, 36´- Huňák Jan X 29´- Cvejn Jiří, 87´- Říha Lukáš
Diváků: 
120
Sestava: 

Pěnička Marek - Eimann Daniel, Dědeček Roman, Krahulec Pavel, Huňák Jan - Majer Marcel (46´- Eimann Martin), Böhm Lukáš (82´- Malý Vítězslav), Mikušík Jakub (K), Brožek Matouš (70´- Brožek Šimon), Čopík Roman (75´- Šotola Filip) - Kořínek Jiří

Průběh zápasu: 

Miloš Killar - trenér (domácí):
Dnešní utkání mělo slušnou úroveň, oba celky se přetahovaly o vedení až do samého konce. Remíza byla podle mě spravedlivá, šance na vítězství měly oba týmy. Penalty pak lépe zvládli hosté a odváží si navíc bonusový bod. My bychom mohli být spokojeni s faktem, že jsme ve čtyřech těžkých kolech v utkáních s týmy ze špice tabulky uhráli 7 bodů, rozhodující však budou duely s týmy "kolem nás". Hostům gratuluji k vítězství, divákům pak za účast, snad jsme nezklamali.

Milan Petřík - trenér (hosté):
Přes problémy se sestavou jsme šli rychle do vedení, domácí brzy srovnali. Aby nebylo problémů málo tak se v souboji zranil Klapal a jen zásluhou našich "primářů" se mohl po 10 minutách vrátit zpět do hry. Ve druhé půli jsme si nechali dát lacinou branku po rohu ale zlepšením jsme výsledek otočili. Před koncem utkání si vzal standardku Kuba Mikušík a vyrovnal. Při penaltách se "probudil" náš gólman a vychytal bod navíc. Domácí hráli solidně a věřím, že to zachrání. Dobrému zápasu přispěli také rozhodčí.