Zápas

SK Dobruška
FK Kostelec n. O.
1:4 (1:2)
Krajský přebor - 4. kolo
12.09.2020 - 16:30
Branky: 
24. Bohuňovský Benjamin
Rozhodčí: 
HR: Patrik Podhajský, AR1: Lukáš Slavíček, AR2: Miroslav Martínek, DS: Aleš Havlík
Karty: 
ŽK: 4:1
Diváků: 
120
Sestava: 

Effenberk Filip - Majer Marcel (77.Brožek Šimon), Krahulec Pavel (C), Moník Jaroslav, Brožek Matouš (34.Jirásek Milan) - Gazdík Martin, Pago Zdeněk, Jánský Petr, Bohuňovský Benjamin - Flígr Dominik (62.Hrabar Patrik), Týfa Erik (46.Bano Jan)

Průběh zápasu: 

P.Jánský, trenér Dobrušky (domácí):
Proč HR neudělil červenou kartu hostujícímu hráči, který již hrál se žlutou za zákrok, kdy našeho hráče odvezla sanitka a diagnóza je hodně špatná, ví asi jen on sám. Hostující stratég Petřík hráče okamžitě vystřídal a zamezil, aby hostující mužstvo dohrávalo v 10. Ani na druhý pokus jsme nepotvrdili zlaté body z venku. Blahopřání do Kostelce. Dvě branky v posledních sekundách obou poločasů jsou kruté - ta první nás asi zlomila.

Milan Petřík, trenér (hosté):
Domácí obměnili kádr,i herní projev a výhry venku nebyly náhodné.I proto jsme v přípravě na zápas věnovali více tomu,co nás čeká.Vzhledem ke zpackanému výkonu v minulém kole jsme potřebovali bodovat a na hráčích to bylo vidět. V 1. pol. jsme udělali mnoho nepřesných přihrávek a ve 2.pol.jsme nedokázali dotáhnout slibné akce.Hráčům děkuji za podvedený výkon. Domácím přeji pokračování v nastoupené cestě,další body přinese.Klobouk dolů před Jardou Monikem.