HR: Karel Šiling, AR1: Roman Nývlt, AR2: Leonard Horský
Sestava:

Pěnička Marek - Feichtinger Pavel, Vávrů Jakub, Karal Vlastimil, Moník Jaroslav - Prostředník Lukáš (74.Čančara Matyáš), Krahulec Pavel (C), Doucek Denis, Světlík Lukáš, Eimann Daniel (74.Eimann Martin) - Bílek Vojtěch

Průběh zápasu:

Milan Petřík, trenér Dobrušky (domácí):
Začali jsme špatně a soupeře 2x vychytal Pěnička. Pak jsme převzali iniciativu, ale z dobrých šancí využili jen jednu branku. V závěru poločasu jsme dali trošku prostoru Divišovi a ten to umí potrestat. Druhý poločas jsme tlačili, ale na dobrou obranu jsme i svojí naivní hrou a špatným zakončením dojeli. Soupeř toho využil a v závěru po brejkové situaci nám zadělal na průser pro domácí diváky.

Petr Liška - trenér (hosté):
Na těžkém terénu jsme začali zápas velmi dobře. Do 20 minuty jsme byli lepším mužstvem a vytvořili jsme si dvě tutovky. Poté jsme inkasovali a Dobruška převzala inciativu, naštěstí se nám zásluhou Diviše podařilo do poločasu srovnat. V druhé půli se krom terénu zhoršilo i počasí a domácí měli převahu, my jsme z bloku vycházeli do brejků. Na konci se k nám přiklonilo štěstí, kdy jsme penaltou po faulu na Pípka rozhodli o naší výhře 2:1.