15. Havlena Jan, 21. Zabrzeski Oliver, 24. Rojšl Michal, 27. Simon Patrik, 51. Čejchan Adam
HR: Pavel Žák, AR1: Karel Šiling, AR2: Michal Černý, DS: Miloš Židík
Sestava:

Pěnička Marek - Moník Jaroslav, Vávrů Jakub, Karal Vlastimil, Prostředník Lukáš (65.Bílek Ondřej) - Čančara Matyáš, Bílek Vojtěch (C) (46.Krištof Kristián), Doucek Denis, Světlík Lukáš (81.Jirásek Milan) - Hašek Aleš (65.Týfa Tobiáš), Žahourek Jan

Průběh zápasu:

Milan Petřík, trenér Dobrušky (domácí):
Na dobře hrající a zlepšující se Náchod jsme dnes neměli a nemohli jsme mu konkurovat. Důležití hráči nám chyběli a sestavu jsme lepili se zraněnými. Přesto je třeba pochválit hráče, kteří museli zaskočit za snahu, ale zároveň vyzdvihnout aktivní hru hostů, která má rozum.

Michal Malý, vedoucí mužstva (hosté):
Utkání jsme rozhodli již v prvním poločase, kdy jsme vstřelili čtyři branky. Ve druhé půli jsme přidali další gólovou pojistku a výsledek jsme si dokonce již pohlídali. Domácí jsme za celé utkání k ničemu nepustili, měli pouze dvě střely z 30 - 35 metrů a ty v pohodě kryl náš gólman. Domácím jsme oplatili jejich výhru u nás v podzimní části.