16. Kudrna Jakub, 24. Zeman Jakub (p), 37. Jandík Lukáš, 63. Vlkanova Filip, 67. Schober Václav, 70. Hendrich Tomáš - 34. Doucek Denis, 41. Čančara Matyáš, 43. Moník Jaroslav, 61. Štětina Tomáš
HR: Jan Kuric, AR1: David Žerovnický, AR2: Lukáš Kubálek
Sestava:

Effenberk Filip - Světlík Lukáš, Vávrů Jakub (76.Nguyen Truong), Karal Vlastimil (17.Čančara Matyáš), Moník Jaroslav - Jahoda Matěj (85.Krištof Kristián), Pago Zdeněk, Krahulec Pavel (C), Štětina Tomáš - Doucek Denis, Týfa Erik

Průběh zápasu:

Milan Petřík, trenér Dobrušky (hosté):
Po celý zápas jsme viděli od obou mužstev velice aktivní hru dopředu a tak to byly brankové hody. Nás může mrzet několik věcí. V úvodu zranění Karala, který musel střídat a domácí toho využili a než jsme se porovnali, vedli 2 : 0 . A potom když z 3:1 otočíte na 3:4 a hned na to jednoduchými chybami dovolíte domácím vyrovnat a ještě rozhodnout… Dopředu to bylo dobré, ale domácím jsme toho vzadu dovolili až moc a proto ten divoký výsledek.

V. Krykorka ved. týmu (domácí):
Tak dnes se diváci v Třebši nenudili. Oba týmy hrály hodně dopředu a střílely i krásné góly. My jsme vedli už 3:1, abychom za 20 minut prohrávali 3:4. Lavička Dobrušky byla v euforii. Její hráči nadále útočili a asi i proto se nám v brejcích podařilo bleskově za 4 minuty otočit na 5:4. Tím hosté ztratili koncentraci na hru a po dalším gólu už jsme měli konec zápasu pod kontrolou. O pro trenéry i diváky infarktovou fotbalovou podívanou se ale zasloužili rovným dílem oba týmy.