Zápasy
Zápasy A tým
16.11.2024 - 14:00 | Krajský přebor - 15. kolo | SK Česká Skalice | - | SK Dobruška | -:- |
09.11.2024 - 14:00 | Krajský přebor - 14. kolo | SK Dobruška | - | TJ Dvůr Králové nad Labem | -:- |
03.11.2024 - 14:00 | Krajský přebor - 13. kolo | SK Solnice | - | SK Dobruška | -:- |
26.10.2024 - 10:15 | Krajský přebor - 12. kolo | SK Dobruška | - | SK Červený Kostelec | -:- |
19.10.2024 - 12:30 | Krajský přebor - 11. kolo | FK Chlumec nad Cidlinou B | - | SK Dobruška | -:- |
05.10.2024 - 16:00 | Krajský přebor - 10. kolo | FK Náchod | - | SK Dobruška | -:- |
28.09.2024 - 13:30 | Krajský přebor - 9. kolo | SK Dobruška | - | SK Libčany | -:- |
22.09.2024 - 16:30 | Krajský přebor - 7. kolo | TJ Jiskra Hořice | - | SK Dobruška | -:- |
15.09.2024 - 17:00 | Krajský přebor - 6. kolo | SK Dobruška | - | FC Spartak Rychnov n/Kn | -:- |
08.09.2024 - 14:15 | Krajský přebor - 5. kolo | SK Dobruška | - | SK Jičín | -:- |
04.09.2024 - 18:00 | Pohár hejtmana KFS HK - 1. kolo | TJ Spartak Kosičky | - | SK Dobruška | 2:2 (2:1) PK 3:5 |
01.09.2024 - 17:00 | Krajský přebor - 4. kolo | FK Jaroměř | - | SK Dobruška | 2:1 (2:0) |
25.08.2024 - 14:15 | Krajský přebor - 3. kolo | SK Dobruška | - | TJ Sokol Železnice | 0:3 (0:2) |
17.08.2024 - 17:00 | Krajský přebor - 2. kolo | TJ Sokol Třebeš | - | SK Dobruška | 6:4 (3:3) |
10.08.2024 - 10:15 | Krajský přebor - 1. kolo | SK Dobruška | - | SK Týniště nad Orlicí | 1:1 (0:0) |
27.07.2024 - 10:00 | Příprava | TJ Svitavy | - | SK Dobruška | 3:3 (2:1) |
13.07.2024 - 10:00 | Příprava | SK Dobruška | - | SK Holice | 1:3 (1:2) |
Aktuální tabulka
# | Klub | Z | V | R | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
FK Náchod A |
4 | 3 | 1 | 0 | 9:5 | 10 |
2. |
SK Týniště nad Orlicí |
4 | 3 | 1 | 0 | 8:4 | 10 |
3. |
SK Jičín A |
4 | 3 | 0 | 1 | 11:6 | 9 |
4. |
TJ Sokol Železnice |
4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 7 |
5. |
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou A |
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 7 |
6. |
FK Jaroměř |
4 | 2 | 1 | 1 | 6:6 | 7 |
7. |
FK Vysoká n/L. |
4 | 2 | 0 | 2 | 12:9 | 6 |
8. |
FK Chlumec nad Cidlinou B |
4 | 2 | 0 | 2 | 11:10 | 6 |
9. |
TJ Dvůr Králové nad Labem |
4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 6 |
10. |
SK Solnice |
4 | 2 | 0 | 2 | 10:11 | 6 |
11. |
TJ Sokol Třebeš A |
4 | 1 | 1 | 2 | 8:9 | 4 |
12. |
TJ Jiskra Hořice |
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | 4 |
13. |
SK Libčany |
4 | 1 | 0 | 3 | 7:8 | 3 |
14. |
SK Červený Kostelec |
4 | 1 | 0 | 3 | 4:11 | 3 |
15. |
SK Česká Skalice |
4 | 0 | 2 | 2 | 4:9 | 2 |
16. |
SK Dobruška |
4 | 0 | 1 | 3 | 6:12 | 1 |