Jedlinský L., AR1 – laik náš (Beneš, Slavík), AR2 – laik hosté

Forejtek, Lemfeld, Šrámek D., Vrátný
Vacek©, Týfa, Šrámek M., Hubáček
Šenkýř

Průběh zápasu:

Osmé podzimní kolo jsme odehráli teprve po třetí v domácím prostředí na hodně měkkém terénu. Na tomto terénu se hůře kombinovalo, těžko se vedl míč, přihrávky několikrát nenašli svého adresáta, bylo i několik nepřesných střel a častokrát došlo k podklouznutí. Po jednom takovém podklouznutí padnul ve 32. min. první gól zápasu. Na pozici posledního hráče pro nás v nepravou chvíli podjely Týfovi nohy a hostující útočníci toho využili ke vstřelení vedoucí branky zápasu. Hosté mohli vést už o několik minut dříve, ale to hlavičkou trefili pouze tyčku naší branky. My jsme také měli v první půli velké příležitosti, ale v nich z blízkosti selhali Bartoš a Štětina.
Po vystřídání dvou našich hráčů Lemfelda a Bartoše za Housera a Beneše do druhého poločasu jsme měli nejprve štěstí, že rozhodčí udělil v 51. min. M. Šrámkovi pouze žlutou kartu za jeho obranný zákrok před velkým vápnem v nadějné příležitosti hostů. Poté jsme se snažili celý druhý poločas o vyrovnání. Do brankových příležitostí se dostali např. Forejtek, Krahulec, Beneš. Více gólových šancí si však vytvořili hosté z rychlých protiútoků. Naštěstí nebyli úspěšní v zakončení nebo je vychytal Šenkýř, který za nás nastoupil po dlouhé době. Nejenže jsme v 71. min. vyměnili Krahulce za Vacka a v 83. min. Fuchse za Vrátného, ale i po několikeré rotaci postů našich hráčů a posílení útoku na 3 hráče se nám podařilo v 86. min. vyrovnat Benešem na 1:1. Bylo to po zahrávaném rohovém kopu Štětiny na bližší roh malého vápna, kde se Beneš snažil hlavičkovat, míč trefil pouze zádama, ale míč přesto skončil v síti.
Na řadu přišli penalty, ve kterých hosté poslali míč dvakrát nad břevno, za nás selhal pouze Beneš, a tak se nám podařilo získat druhý bod zápasu. Naše penalty proměnili: Krahulec, Hubáček, Štětina a Týfa.
Nutno však objektivně říci, že hosté se sami připravili o zisk všech třech bodů, protože si vypracovali o něco více brankových příležitostí! Ale na šance se nehraje!