Zápasy

Zápasy B tým

21.04.2019 - 17:00 Okresní přebor II.třídy - 17. kolo SK Dobruška - Žďár nad Orlicí -:-
14.04.2019 - 17:00 Okresní přebor II.třídy - 16. kolo Petrovice - SK Dobruška B 4:2 (3:1)
07.04.2019 - 16:30 Okresní přebor II.třídy - 15. kolo SK Dobruška B - Kostelecká Lhota A 3:0 (1:0)
11.11.2018 - 10:00 Okresní přebor II.třídy - 14. kolo SK Dobruška B - Borohrádek 6:2 (2:0)
03.11.2018 - 14:30 Okresní přebor II.třídy - 13. kolo SK Dobruška B - Vamberk 0:7 (0:4)
27.10.2018 - 14:30 Okresní přebor II.třídy - 12. kolo Deštné v O.h. - SK Dobruška B 3:1 (0:1)
21.10.2018 - 15:30 Okresní přebor II.třídy - 11. kolo SK Dobruška B - Zdelov 1:0 (0:0)
14.10.2018 - 16:00 Okresní přebor II.třídy - 10. kolo Lukavice - SK Dobruška B 7:0 (5:0)
06.10.2018 - 10:00 Okresní přebor II.třídy - 9. kolo SK Dobruška B - Černíkovice 4:2 (1:1)
30.09.2018 - 16:30 Okresní přebor II.třídy - 8. kolo Kostelec nad Orlicí B - SK Dobruška B 10:0 (4:0)
22.09.2018 - 16:30 Okresní přebor II.třídy - 7. kolo Křivice - SK Dobruška B 0:3 (0:2)
15.09.2018 - 10:00 Okresní přebor II.třídy - 6. kolo SK Dobruška B - Rychnov nad Kněžnou B 0:1 (0:1)
08.09.2018 - 17:00 Okresní přebor II.třídy - 5. kolo Žďár nad Orlicí - SK Dobruška B 3:1 (1:0)
01.09.2018 - 10:00 Okresní přebor II.třídy - 4. kolo SK Dobruška B - Petrovice nad Orlicí 3:1 (2:1)
26.08.2018 - 17:00 Okresní přebor II.třídy - 3. kolo Kostelecká Lhota - SK Dobruška B 6:1 (5:1)
23.08.2018 - 18:30 Přátelský zápas SK Dobruška B - České Meziříčí B 4:5 (2:5)
19.08.2018 - 17:30 Okresní přebor II.třídy - 2. kolo Ohnišov - SK Dobruška B 2:3 (0:1) - pen.4:5
12.08.2018 - 17:00 Okresní přebor II.třídy - 1. kolo Borohrádek - SK Dobruška B 6:1 (3:0)
09.08.2018 - 18:30 Přátelský zápas SK Dobruška B - Mezilesí 4:5 (3:2)
05.08.2018 - 10:00 Pohár OFS Rychnov n. Kn. - 2. kolo SK Dobruška B - Borohrádek 2:4 (0:3)
31.07.2018 - 17:30 Pohár OFS Rychnov n. Kn. - 1. kolo SK Dobruška B - Křivice 2:0 (0:0)

Aktuální tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Vamberk "A" 15 12 0 3 49:13 35 2 1
2. Kostelec n.O. "B" 15 10 0 5 43:23 29 2 1
3. Rychnov n.K. "B" 15 10 0 5 38:28 28 2 0
4. Lukavice 15 8 0 7 40:25 27 1 4
5. ZDELOV 15 9 0 6 32:24 27 2 2
6. Žďár n.O. 15 9 0 6 25:28 27 1 1
7. Borohrádek 15 8 0 7 38:42 23 2 1
8. Kostelecká Lhota "A" 15 7 0 8 31:37 21 0 0
9. Deštné v O.h. 15 6 0 9 42:33 20 0 2
10. Dobruška "B" 14 6 0 8 24:48 18 0 0
11. Černíkovice 14 5 0 9 31:38 16 2 3
12. Křivice 14 6 0 8 23:36 15 3 0
13. Petrovice n.O. 15 0 0 15 14:55 2 0 2