Mladší žáci

Aktuální tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, 12 10 1 1 62:9 31 0 0
2. FK Černilov 12 10 0 2 70:17 30 0 0
3. TJ Sokol Třebeš II. 12 8 2 2 59:20 26 0 0
4. SK Dobruška/TJ Spartak Opočno 12 8 1 3 58:25 25 0 0
5. FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice 12 7 0 5 49:27 21 0 0
6. SK Týniště nad Orlicí 12 4 0 8 21:45 12 0 0
7. SK Třebechovice pod Orebem 12 3 0 9 11:51 9 0 0
8. TJ Baník Vamberk/1. FC Rokytnice v O. h. 12 0 2 10 9:57 2 0 0
9. MFK Nové Město nad Metují 12 0 2 10 7:95 2 0 0

Následující zápas

Dobruška/Opočno
SK Třebechovice p.O.
-:-
ČP Krajský přebor mladších žáků 9.kolo
28.10.2018 - 10:00

Poslední zápas

FC Spartak Rychnov n.K.
Dobruška/Opočno
1:2
ČP Krajský přebor mladších žáků 8.kolo
20.10.2018 - 15:00



Novinky

Tréninky

Sezóna podzim 2018
Tréninky jsou pondělí,středa,...

Tréninky v týdnu 3.9.2018-9.9.2018

Tréninky v tomto týdnu budou v pondělí a v pátek od 18....

Tréninky v týdnu 20.8.2018-26.8.2018

Tréninky v tomto týdnu jsou v pondělí a ve středu.Ve...





Zápasy Žáci

03.11.2018 - 12:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 10.kolo Dobruška/Opočno - Kostelec/Častolovice -:-
03.11.2018 - 10:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 10.kolo Dobruška/Opočno - MFK Nové Město n. M. -:-
28.10.2018 - 12:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 9.kolo Dobruška/Opočno - TJ Sokol Třebeš II -:-
28.10.2018 - 10:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 9.kolo Dobruška/Opočno - SK Třebechovice p.O. -:-
20.10.2018 - 15:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 8.kolo FC Spartak Rychnov n.K. - Dobruška/Opočno 1:2
20.10.2018 - 14:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 8.kolo Vamberk/Rokytnice v O.h. - Dobruška/Opočno 1:4
14.10.2018 - 12:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 7.kolo Dobruška/Opočno - Kostelec/Častolovice 5:0
14.10.2018 - 10:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 7.kolo Dobruška/Opočno - MFK Nové Město n. M. 7:0
07.10.2018 - 11:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 6.kolo FK Černilov - Dobruška/Opočno 5:2
07.10.2018 - 10:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 6.kolo SK Týniště n.O. - Dobruška/Opočno 0:5
29.09.2018 - 14:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 5.kolo TJ Sokol Třebeš II - Dobruška/Opočno 5:5
29.09.2018 - 13:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 5.kolo SK Třebechovice p.O. - Dobruška/Opočno 0:9
23.09.2018 - 12:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 4.kolo Dobruška/Opočno - Vamberk/Rokytnice v O.h. 8:1
23.09.2018 - 10:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 4.kolo Dobruška/Opočno - FC Spartak Rychnov n.K. 4:0
16.09.2018 - 12:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 3.kolo Dobruška/Opočno - Kostelec/Častolovice 5:3
16.09.2018 - 10:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 3.kolo Dobruška/Opočno - MFK Nové Město n. M. 6:0
08.09.2018 - 11:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 2.kolo FK Černilov - Dobruška/Opočno 4:2
08.09.2018 - 10:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 2.kolo SK Týniště n.O. - Dobruška/Opočno 3:4
05.09.2018 - 19:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 1.kolo SK Třebechovice p.O. - Dobruška/Opočno 0:5
05.09.2018 - 18:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 1.kolo TJ Sokol Třebeš II - Dobruška/Opočno 4:3