Mladší žáci

Aktuální tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FK Černilov 20 17 0 3 118:26 51 0 0
2. FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, 20 16 1 3 110:20 49 0 0
3. SK Dobruška/TJ Spartak Opočno 20 15 2 3 98:33 47 0 0
4. TJ Sokol Třebeš II. 20 14 3 3 108:24 45 0 0
5. FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice 20 9 1 10 75:63 28 0 0
6. SK Týniště nad Orlicí 20 7 1 12 35:67 22 0 0
7. SK Třebechovice pod Orebem 20 4 0 16 18:97 12 0 0
8. TJ Baník Vamberk/1. FC Rokytnice v O. h. 20 2 2 16 18:108 8 0 0
9. MFK Nové Město nad Metují 20 0 2 18 9:151 2 0 0

Následující zápas

TJ Sokol Hořiněves
SK Dobruška/ TJ Opočno
-:-
ČPD KP mladších žáků 3.kolo
20.04.2019 - 10:00

Poslední zápas

FK Jaroměř
SK Dobruška/ TJ Opočno
1:1
ČPD KP mladších žáků 2.kolo
14.04.2019 - 15:00



Novinky

Tréninky

Tréninky jsou od 17.30 hod.V pondělí,15.4.,je trénink...

Zrušené tréninky

v pátek,8.3.2019 a v týdnu od 11.3. do 17.3. 2019...

Přátelská utkání

V nejbližší době kluky čekají dvě přátelská utkání....

Mladší žáci vítězí v Říčanech u Prahy

V sobotu,9.2.2019,družstvo mladších žáků zajíždělo do...





Zápasy Žáci

15.06.2019 - 14:00 ČPD KP mladších žáků 10.kolo TJ Sokol Hořiněves - SK Dobruška/ TJ Opočno -:-
15.06.2019 - 13:00 ČPD KP mladších žáků 10.kolo FC Nový Hradec Králové - SK Dobruška/ TJ Opočno -:-
08.06.2019 - 11:00 ČPD KP mladších žáků 9.kolo FC Vrchlabí/MFK Trutnov B - SK Dobruška/ TJ Opočno -:-
08.06.2019 - 10:00 ČPD KP mladších žáků 9.kolo FK Černilov - SK Dobruška/ TJ Opočno -:-
31.05.2019 - 17:00 ČPD KP mladších žáků 8.kolo FC Spartak Rychnov n.K. - SK Dobruška/ TJ Opočno -:-
31.05.2019 - 16:00 ČPD KP mladších žáků 8.kolo SK Rozkoš Česká Skalice - SK Dobruška/ TJ Opočno -:-
26.05.2019 - 16:00 ČPD KP mladších žáků 7.kolo TJ Sokol Hořiněves - SK Dobruška/ TJ Opočno -:-
26.05.2019 - 15:00 ČPD KP mladších žáků 7.kolo FC Nový Hradec Králové - SK Dobruška/ TJ Opočno -:-
18.05.2019 - 10:00 ČPD KP mladších žáků 6.kolo FK Jaroměř - SK Dobruška/ TJ Opočno -:-
18.05.2019 - 09:00 ČPD KP mladších žáků 6.kolo TJ Sokol Třebeš I - SK Dobruška/ TJ Opočno -:-
12.05.2019 - 12:00 ČPD KP mladších žáků 5.kolo SK Dobruška/TJ Opočno - FC Vrchlabí/MFK Trutnov B -:-
12.05.2019 - 10:00 ČPD KP mladších žáků 5.kolo SK Dobruška/TJ Opočno - FK Černilov -:-
04.05.2019 - 12:00 ČPD KP mladších žáků 4.kolo SK Dobruška/TJ Opočno - SK Rozkoš Česká Skalice -:-
04.05.2019 - 10:00 ČPD KP mladších žáků 4.kolo SK Dobruška/TJ Opočno - FC Spartak Rychnov n.K. -:-
20.04.2019 - 11:00 ČPD KP mladších žáků 3.kolo FC Nový Hradec Králové - SK Dobruška/ TJ Opočno -:-
20.04.2019 - 10:00 ČPD KP mladších žáků 3.kolo TJ Sokol Hořiněves - SK Dobruška/ TJ Opočno -:-
14.04.2019 - 15:00 ČPD KP mladších žáků 2.kolo FK Jaroměř - SK Dobruška/ TJ Opočno 1:1
14.04.2019 - 14:00 ČPD KP mladších žáků 2.kolo TJ Sokol Třebeš I - SK Dobruška/ TJ Opočno 1:2
07.04.2019 - 10:00 ČPD KP mladších žáků 1.kolo FK Černilov - SK Dobruška/ TJ Opočno 8:1
07.04.2019 - 09:00 ČPD KP mladších žáků 1.kolo FC Vrchlabí/MFK Trutnov B - SK Dobruška/ TJ Opočno 1:5
03.11.2018 - 12:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 10.kolo Dobruška/Opočno - Kostelec/Častolovice 9:3
03.11.2018 - 10:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 10.kolo Dobruška/Opočno - MFK Nové Město n. M. 4:1
28.10.2018 - 12:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 9.kolo Dobruška/Opočno - TJ Sokol Třebeš II 1:1
28.10.2018 - 10:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 9.kolo Dobruška/Opočno - SK Třebechovice p.O. 8:1
20.10.2018 - 15:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 8.kolo FC Spartak Rychnov n.K. - Dobruška/Opočno 1:2
20.10.2018 - 14:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 8.kolo Vamberk/Rokytnice v O.h. - Dobruška/Opočno 1:4
14.10.2018 - 12:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 7.kolo Dobruška/Opočno - Kostelec/Častolovice 5:0
14.10.2018 - 10:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 7.kolo Dobruška/Opočno - MFK Nové Město n. M. 7:0
07.10.2018 - 11:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 6.kolo FK Černilov - Dobruška/Opočno 5:2
07.10.2018 - 10:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 6.kolo SK Týniště n.O. - Dobruška/Opočno 0:5
29.09.2018 - 14:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 5.kolo TJ Sokol Třebeš II - Dobruška/Opočno 5:5
29.09.2018 - 13:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 5.kolo SK Třebechovice p.O. - Dobruška/Opočno 0:9
23.09.2018 - 12:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 4.kolo Dobruška/Opočno - Vamberk/Rokytnice v O.h. 8:1
23.09.2018 - 10:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 4.kolo Dobruška/Opočno - FC Spartak Rychnov n.K. 4:0
16.09.2018 - 12:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 3.kolo Dobruška/Opočno - Kostelec/Častolovice 5:3
16.09.2018 - 10:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 3.kolo Dobruška/Opočno - MFK Nové Město n. M. 6:0
08.09.2018 - 11:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 2.kolo FK Černilov - Dobruška/Opočno 4:2
08.09.2018 - 10:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 2.kolo SK Týniště n.O. - Dobruška/Opočno 3:4
05.09.2018 - 19:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 1.kolo SK Třebechovice p.O. - Dobruška/Opočno 0:5
05.09.2018 - 18:00 ČP Krajský přebor mladších žáků 1.kolo TJ Sokol Třebeš II - Dobruška/Opočno 4:3