19700101-Halový turnaj ročníku 2012 a ml. v Chrudimi - krásné 5.místo

Novinka

Halový turnaj ročníku 2012 a ml. v Chrudimi - 5.místo v silné konkurenci

Komentář trenéra Honzy Dyntara:

Dnes 12.1.2019 jsme se s mladší přípravkou zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje v Chrudimi, který byl určen pro ročníky 2012 a ml.

Našimi soupeři byly týmy FK Viktorie Žižkov – červení a bílý, TJ Svitavy, SS Ostrá, FC Slovan Havlíčkův Brod, FK Čáslav. V celkovém hodnocení jsme skončili na 5. místě s následujícími výsledky.

Dka / Opočno : FK Čáslav 6 : 0

Dka / Opočno : FK Viktoria Žižkov – bílá 2 : 2

Dka / Opočno : FK Viktoria Žižkov – červená 1 : 3

Dka / Opočno : FC Slovan Havlíčkův Brod 2 : 2

Dka / Opočno : SS Ostrá 0 : 7

Dka / Opočno : TJ Svitavy 0 : 0

Pokud bych měl zhodnotit průběh turnaje, tak až na vysokou prohru s pozdějším vítězem SS Ostrá jsme byli ostatním soupeřům vyrovnaným protivníkem. Důležité je, že se kluci a Terezka nebojí hrát s míčem. Pokouší se kličkovat i když se to někdy nepovede a zbytečně nezakopávají míče. Co nás ve většině utkání sráželo bylo neproměňování šancí. Pokud na tom zapracujeme a zlepšíme naši malou produktivitu, budeme remízové zápasy zvládat v náš prospěch. Další věcí, na které musíme pracovat je udržení koncentrace po celé utkání. Stále se nedokážeme vyvarovat nepozorností, které soupeř velmi často dokáže potrestat.

Za co bych chtěl náš tým pochválit je bojovnost. Když se nám zrovna moc nedaří technicky, je náš tým schopen se semknout a bojovat jeden za druhého. Další pozitivní věcí je to, že skoro všichni v dnešním turnaji vstřelili branku (Kuba 3, Táďa 2, Filip 2, Tobík 2, Jonda 1, Vašík 1).

Všem, kteří se dnes tohoto turnaje zúčastnili gratulujeme k předvedeným výkonům. Marodům, kteří s námi nemohli být, přejeme brzké uzdravení a rodinným příslušníkům děkujeme za skvělou podporu během turnaje.