Špaček, AR1 laik Petera L., AR2 laik hostů

Svoboda, Hubáček, Vacek, Malichenko
Klofanda

Střídání: 10´ Beneš za Lemfelda, 75´ Forejte za Baláčka, 80´ Ulich za Malichenka, 87´ Umlauf za Veverku

Průběh zápasu:

Hosté byli po většinu zápasu fotbalovější, vytvořili si více gólových příležitostí, a proto si zasloužili zvítězit. Po prohraném prvním poločase, kdy jsme obdrželi 2 góly, se nám podařilo snížit v 70. min. na 1:2 Vackem, který osamocen u vzdálenější tyče tečoval míč do sítě po zahraném rohovém kopu. Následně mohl Veverka dokonce vyrovnat, ale trefil z 26 metrů krásnou střelou pouze břevno. První tým tabulky však potvrdil zisk všech tří bodů v 80. min. vstřelením třetího gólu.

Tentokrát byla základní sestava upravena těsně před začátkem zápasu až na hřišti, protože někteří hráči měli obrovský problém s přijmutím nezvyklých postů v sestavě. A jelikož byli natolik rozladěni, došlo raději ke zmíněné změně postů v sestavě, aby nehráli od první minuty s psychickým blokem! Už se však nedozvíme, jestli původní sestava měla šanci na úspěch!

Věkový průměr: náš 35,5, soupeře 28,2 let