Hubáček, Týfa, Vacek, Malichenko
Klofanda

Střídání: 21´ Petera za Phan Manha, 46´ Forejtek za Krahulce, 65´ Beneš za Veverku

Průběh zápasu:

Po dvou prohraných domácích jarních mistrovských zápasech, ve kterých jsme nezískali ani bod, jsme zkusili v prvním venkovním zápase hrát v nových dresech, které nám museli zapůjčit domácí, protože jsme si ty svoje zapomněli doma! Bohužel jsme zjistili, že ani nové dresy body nenesou, takže odpověď na otázku: “Jak získat body v dalších zápasech?“, musíme hledat v něčem jiném než ve dresech!
První 2 góly jsme obdrželi v 8. a 33. min. po otevření našich středových obraných pozic, třetímu gólu v 62. min. na 3:0 předcházel sporný moment na půli hřiště, kdy to vypadalo na šlapák na našeho hráče. V 71. min. vyslal Baláček po své straně delším pasem míč, pro který si vyběhnul na kraj velkého vápna domácí gólman, avšak důrazný Malichenko mu dokázal míč vypíchnout a poslat do odkryté branky, čímž jsme snížili na 3:1. O tři minuty déle v 74. min. přihrál Štětina Peterovi a ten z levé strany pravou šajtlí s pomocí vzdálenější tyče snížil na rozdíl jednoho gólu. Vyrovnání viselo ve vzduchu, ale po rohovém kopu domácích v 79. min. míč prolétnul malým vápnem k neobsazenému hráči, který u vzdálenější tyče po kličce zvýšil na 4:2, a tím uklidnil domácí tým.
Dnešní sestavený tým rezervy Doudleb byl rozhodně k poražení, takže musíme zápas brát za námi ztracené body! Po odmyšlení prvních patnácti minut jsme byli sice o něco lepším týmem, který více držel míč na svých kopačkách, vytvořil si i dostatek šancí, ale propadl v obranné fázi. Každý náš hráč by si měl uvědomit, že než skončí naše útočná fáze, tak už začíná obranná fáze, na kterou nejsme častokrát připraveni! Domácí tým, který před tímto zápasem měl na svém kontě nejméně vstřelených gólů z celé soutěže (16 z jedenácti zápasů), nám dokázal vstřelit čtyři branky, což opravdu nesvědčí o naší dobré obranné fázi! Především rychlé protiútoky rychlejších domácích hráčů nás bohužel sráželi do kolen!

Věkový průměr: náš 35,5 soupeře 28,8 let