Jedlinský L., AR1 náš Flégl, AR2 – laik hosté

Phan Manh, Týfa, Hubáček, Vacek
Klofanda

Střídání: 46´ Mervart za Baláčka a Krahulec za Vacka, 56´ Svoboda za Phan Manha

Průběh zápasu:

V 5. min. vysunul Týfa dlouhým pasem čerstvého ženáče Malichenka, který v pátek řekl „DA“, a ten úspěšně přehodil vyběhnutého brankaře – 1:0. V 15. min. vyrovnal Mervart střelou z 18 metrů. V 19. min. hosté poprvé a naposled střídali pro svalové zranění a ve 30. min. po dalším svalovém zranění už museli hrát jen v deseti hráčích. Ve 32. min. Štětina napřáhnul z 24 metrů a jeho přízemní střela skončili u tyče – 2:1. Ve 37. min. Malichenko z jedenácti metrů uklidil přihrávku Beneše do poodkryté branky - 3:1.
Do druhého poločasu jsme poslali dva čerstvé hráče Mervarta a Krahulce a nastoupili se třemi obránci a třemi útočníky. Hra do plných nám vůbec nesvědčila, nebyli jsme vůbec schopni si vytvořit výhodnou pozici pro úspěšné zakončení. Naopak dva rychlí hráči Mervart a Dostál nám hodně zavářeli z rychlých protiútoků. Z jednoho takového hosté v 66. min dokonce snížili Dostálem na 3:2. Tím jsme se vrátili opět k rozestavení 4-4-2 a strachovali se o výsledek až do konce zápasu. Až v poslední minutě zápasu po faulu na Malichenka potvrdil zisk třech bodů z penalty Veverka - 4:2. Za zmínku ještě stojí kohoutí zápas shodných jmenovců Jakubů Mervartů, naštěstí jim rozhodčí udělil pouze po žluté kartě.

Věkový průměr: náš 36,5, soupeře 31,6 let