Zápas

Ohnišov
SK Dobruška B
2:3 (0:1) - pen.4:5
Okresní přebor II.třídy - 2. kolo
19.08.2018 - 17:30
Branky: 
Bohuňovský, Fidra (penalty proměnili Vacek, Brožek, Krahulec, Svoboda, Klofanda, neproměnil Šotola)
Rozhodčí: 
Jindáček, Holoubek, Plocek
Karty: 
0:0
Diváků: 
60
Sestava: 

Eimann M., Fidra
Lemfeld, Havelský, Brožek M., Bohuňovský
Šotola, Týfa, Vacek, Hubáček,
Klofanda

Střídali: 46´ Krahulec T. za Lemfelda, 67´ Svoboda za Fidru, 76´ Odl za Eimanna, Ulich nechtěl nastoupit cca na posledních 20 minut, protože se mu to zdálo málo.

Průběh zápasu: 

Ke druhému zápasu sezóny jsme vyjeli opět ven, protože se na našem hřišti hrál celý víkend turnaj ve friesbee. Tři hodiny před zápasem nám volal lodivod Ohnišova Kárník, zda z důvodu úmorného vedra nepřesuneme zápas na jiný termín v týdnu. Z naší strany však k akceptaci jeho požadavku nedošlo. Zato jsme si všichni všimli, že domácí hráči nastoupili do zápasu pouze v deseti hráčích a v tomto počtu museli odehrát celý zápas.
I když jsme se v přesilovce dostali do dvojnásobného vedení, domácím se podařilo vyrovnat na 2:2. Nejprve ve 27. min. vysunul z půlky Vacek Bohuňovského, který z pravé strany postupoval sám na brankaře a dokázal ho ze 13 metrů prostřelit. Hned ve druhé půli ve 47 min. zvýšil na 2:0 Fidra střelou po zemi k tyči ze 14 metrů po přihrávce Hubáčka. V 52. min. jsme si sami vstřelili vlastní gól a v 78. min. vstřelil vyrovnávací branku vyčnívající rychlík domácích Macek, který při rychlém protiútoku přešel přes naše dva obránce. V následném penaltovém rozstřelu se v šesté sérii štěstí přiklonilo na naši stranu a odvezli jsme si alespoň dva body.
Přestože jsme celý zápas hráli do plných a vytvořili jsme si několik gólových příležitostí, chyběla větší zkušenost a klid především kolem pokutovém území domácích při zakončení nebo finálních přihrávkách. Také bylo hodně znát, že naši 3 nejlepší střelci z minulé sezóny chyběli. K zisku všech tří bodů nám nepomohlo ani pět hráčů našeho A týmu, z toho dva hráči základní sestavy a tři hráči (dva dorostenci) z lavičky posledního zápasu našeho A týmu. Navíc jsme měli ještě usnadněnou úlohu, protože jsme hráli proti šesti dorostencům, z nich 3 hrály loni ještě za starší žáky. Prostě OSTUDA, protože jsme domácím měli dát alespoň „bůra“! A že jsme ho nedali, za to je zodpovědný celý tým! Rozhodně máme každý, co zlepšovat!

Věkový průměr: náš 32,2 let, soupeře 22,5 let

Foto: