Hubáček, Týfa, Rejchrt, Vacek,
Jeníček

Střídali: 46´ Mervart za Ulicha, 46´ Borovský za Štětinu, 60´ Krahulec za Rejchrta, 65´ Svoboda za Beneše, 80´ Odl za Fidru

Průběh zápasu:

Třetí kolo jsme potřetí odehráli venku. Přestože jsme z našeho Á týmu neměli půjčeno žádného hráče, neboť současně Á tým hrál v Novém Bydžově, sešlo se nás k zápasu dokonce 16 hráčů. Hráči domácího týmu předváděli od první do poslední minuty velice ofenzivní výkon. Během prvních 14 minut nám vstřelili jednoduše tři branky, takže bylo brzy po zápase. Jiskřičku naděje vykřesal ve 40. min. Lemfeld, jehož přízemní střela z 20 metrů se došourala přesně k tyči domácí svatyně, což znamenalo snížení na 3:1. Domácí však ještě do poločasu zvýšili na 4:1 z trestného kopu z velkého úhlu, a to znamenalo definitivní odříznutí našeho možného odporu. Ve druhém poločase se domácím podařilo střelecky prosadit už jen dvakrát, takže skóre zápasu se zastavilo pro nás již podruhé během prvních tří kol na konečných 6:1. Kolektivní výkon domácích byl postaven na nestálém pohybu a nabídce všech hráčů, na využití krajů hřiště a na rychlých nábězích a přihrávkách, což vše najednou z nás dělalo častokrát jen nehybné kužele!

Věkový průměr: náš 35,4 let, soupeře 32,4 let