Zápas

Křivice
SK Dobruška B
0:3 (0:2)
Okresní přebor II.třídy - 7. kolo
22.09.2018 - 16:30
Branky: 
Balek, Petera, Forejtek
Rozhodčí: 
Jedlinský st., Fuchsa, AR2 - laik domácí
Karty: 
ŽK: 4:4
Diváků: 
50
Sestava: 

Petera, Forejtek
Phan Manh, Lemfeld, Balek, Štětina
Baláček, Týfa, Vacek, Rejchrt
Klofanda

Střídali: 54´ Krahulec za Phan Manh, 65´ Antal za Baláčka, 73´ Beneš za Rejchrta

Průběh zápasu: 

K zápasu nás odjelo 14 hráčů poté, co nám u kina Jeníček oznámil, že nepojede a že dá přednost své rodině, když nás je tolik. Z dorostu nás na lavičce doplnil Antal a z A týmu nám pomohl chytat Klofanda.
Začátek zápasu straších pánů, kdy věkový průměr měli domácí necelých 40 let a my přes 41 let, patřil nám. Phan Manh nejprve nastřeli tyčku a ve 12. min. přihrál Bálkovi, který z mírného úhlu ze 12 metrů vymetl pavučinu pravého rohu domácí branky. Brzy následovalo první velké vzrušení, když domácí laik jako asistent rozhodčího neodmával domácím jednoznačný ofsajd. Naštěstí pro nás však domácí útočník neproměnil samostatný nájezd na Klofandu. Druhý gól přidal ve 36. min. hlavou Petera z malého vápna po centrovaném bochánku Lemfelda. V 61. min. rozjel gólovou akci Krahulec, dlouhým křížným pasem našel Peteru, který nehamounil, ještě přihrál do výhodnější pozice Forejtkovi. a ten do odkryté branky vstřelil poslední gól zápasu.
V prvním poločase jsme byli jednoznačně lepší my, druhý poločas byl už vyrovnaný, takže naše první tří body z venku byly zasloužené.
V zápase však hrál svou neblahou roli rozhodčí v důchodovém věku M. Jedlinský. Ještě v kabinách před zápasem nám vzkázal, abychom nekomentovali jeho výkon rozhodčího a speciálně Klofandovi vzkázal, aby si ho vůbec nevšímal. Prostě bylo vidět, že má strach ze zvládnutí zápasu. Pro svou velkou ješitnost a neskrývané anti sympatie k našemu týmu navodil v průběhu celého zápasu vypjatou atmosféru velké části hráčů na hrací ploše. Místo zklidnění některých situací například domluvou musel rozdat ve druhém poločase celkem 8 žlutých karet po čtyřech na obou stranách.

Věkový průměr: náš 41,3 let, soupeře 39,3 let