Zápas

SK Dobruška B
Černíkovice
4:2 (1:1)
Okresní přebor II.třídy - 9. kolo
06.10.2018 - 10:00
Branky: 
Petera, Lemfeld, Forejtek, Hubáček
Rozhodčí: 
z Královéhradeckého kraje – Daněk, Gernát, Jánský
Karty: 
ŽK: 0:2
Diváků: 
25
Sestava: 

Petera, Forejtek
Lemfeld, Havelský, Hubáček, Štětina
Vacek, Týfa, Malý, Krpata
Hazuka

Střídali: 46´ Fidra za Vacka, 68´ Krahulec za Havelského, 80´ Svoboda za Forejtka, Beneš ohlásil svou účast na zápas v noční době v 1:55 hod ve dni zápasu, na předzápasovou poradu dorazil o 15 min. později a když se dozvěděl, že není v základní sestavě, tak odešel.

Průběh zápasu: 

I když se hrálo deváté kolo a my jsme hráli teprve potřetí v domácím prostředí, zrodilo se pro nás tentokrát šťastné vítězství. První poločas patřil jednoznačně hostům, kteří ho mohli vyhrát klidně 6:2, takže jsme byli rádi, když skončil remízou 1:1. Buď hosté několikrát selhali při zakončení nebo je vychytal náš dorostenec Hazuka. Ve druhém poločasu jsme postupně hru vyrovnali a dokázali si vytvořit dvou brankový náskok.
Fakta:
19´ - 0:1, hosté využili naši chybu,
34´ - 1:1, Petera zkušeně uklidil po zemi míč k tyči, když postupoval středem sám na brankaře po přihrávce Hubáčka,
48´ - 2:1, Štětina zahrával standardku, odražený míč se dostal k Lemfeldovi, a ten v den svých 49. narozenin přibližně ze značky pokutového kopu dokázal prostřelit hradbu těl,
56´ - 2:2, hosté vyrovnali křížnou střelou z úhlu ze 23 metrů k tyči, Hazuka zde nebyl bez viny,
56´ - 3:2, ihned po rozehrání ze středového kruhu Lemfeld vysunul Forejtka, který předběhnul stopera a jeho střela, kterou brankař tečoval, doskákala do branky,
71´ - 4:2, nejhezčí akce Céčka za několik posledních let, 5 našich hráčů si vyměnilo míč, z toho 3x na jeden dotek a Hubáček zakončoval po přihrávce Petery osamocen před brankařem na konečných 4:2.

Jsme rádi, že jsme se dokázali oklepat z debaklu z minulého kola!

Věkový průměr: náš 36,9 let, soupeře 30,7 let