Vacek, Týfa, Macek, Eimann M.
Klofanda

Střídali: 46´ Štětina za Lemfelda, 46´ Svoboda za Peteru, 82´ Ulich za Eimanna D.

Průběh zápasu:

V prvních 20 minutách zápasu jsme byli lepším týmem a dokonce se nám podařilo vstřelit dva góly. Nejprve v 11. min. kopnul do tyče trestný kop Hubáček a následnou pohotovou dorážku z 11 metrů obstaral Petera P. – 0:1. V 18. min. vystřelil ze 30 metrů z úhlu Týfa, trefil břevno a odražený míč poslal ze 14 metrů do branky opět Petera P. Bohužel v ten moment k našemu velkému překvapení držela slečna Machačová praporek nad hlavou. Pro uznání našeho druhého gólu nepomohlo ani tvrzení našeho střelce, že vybíhal ještě 2 metry před obráncem. Do konce poločasu pak domácí vyrovnali hru a vytvořili si také své šance.
Do druhého poločasu už nenastoupili Petera s Lemfeldem pro svá zranění a museli je nahradit Štětina se Svobodou. Druhý poločas však už patřil jednoznačně domácím, my jsme se jen bránili. Domácí si vytvořili alespoň 6 vyložených šancí a v rozmezí tří minut od 75. do 78. minuty jsme obdrželi tři branky, čímž jsme přišli o jednobrankové vedení. Ve druhé půli jsme se jen bránili a hosté tedy zaslouženě strhli vítězství na svou stranu. Škoda, že jsme nedokázali navázat ve druhém poločase na náš dobrý výkon z prvního poločasu!

Věkový průměr: náš 36,5 let, soupeře 28,7 let