Sestava:

Hazuka Jan - Hurych Michal, Pago Martin, Filip Patrik, Holub Michal - Krivčík Dan, Bohuňovský Ben (K), Brožek Šimon, Komůrka Josef - Krajňák Dominik, Vít Ludvík

Střídal: Richard Chaloupka

Průběh zápasu:

Velmi vyrovnané utkání, které se i přes dusné počasí hrálo ve svižném tempu se spoustou šancí na obou stranách. My jsme šli do vedení po chytrém lobu Šimona Brožka, domácí ale těsně před přestávkou zaslouženě vyrovnali. Nástup do druhé půle jsme měli katastrofální a záhy jsme po slepených gólech prohrávali 3:1. Kluci to ale nezabalili a dokázali zápas otočit. Nejprve se po pěkné kombinační akci znovu trefil Šimon Brožek, chvíli po něm se individuálně prosadil Patrik Filip a bylo srovnání. Utkání rozhodl svým typickým způsobem Víťa Ludvík. I přes závěrečný tlak domácích se nám s vypětím všech sil a energie podařilo výsledek udržet. Klukům patří obrovský dík a respekt! Jsme rádi, že se nám podařilo splnit náš cíl a vyhrát "skupinu o umístění", a že jsme se vítězně rozloučili s kluky ročníku 1999, pro které to byl v dorostenecké kategorii jejich poslední zápas. Kluci, díky a ať se vám daří!