Sestava:

Pěnička - Eiman, Vratký, Čopík, Gerža - Kuvang (83. Bohuňovský B.), Valášek, Mikušík, Krahulec - Majer (83. Pago), Hrabár

Průběh zápasu:

L. Štrobl - trenér (domácí):
Utkání se nám zejména v prvním poločase herně nepovedlo. V přechodové části jsme ztráceli nepřesnými přihrávkami hodně balónů. Ve druhé půlce jsme se herně zvedli a odměnou byla krásná střela Fišara na 2:0 V 74.min proměnil break Taneček na 3:0. Pak jsme si hru zkomplikovali zbytečnou penaltou. V závěru jsme výsledek pojistili čtvrtou brankou. Hráčům dík za bojovnost zejména ve fázi, kdy se herně nedařilo. Bojovné utkání zvládlo velmi dobře trio rozhodčích.

L.Gerža, trenér Dobrušky (hosté):
V prvním poločase se nám nepodařilo využít tlak a domácí šli do vedení po šťastné brance. Na 2 : 0 jsme inkasovali po vyražené střele a z úctyhodné vzdálenosti. Domácí bránili a z brejku skórovali. Naše snížení z penalty bylo kosmetické. Ke konci utkání jsme byli opět v tlaku, ale na důraz domácích jsme nedokázali odpovědět.