Zápas

SK Bystřan Kunčice
SK Dobruška
1:2 (1:0)
1. A třída - 5. kolo
09.09.2017 - 17:00
Branky: 
66., 70. Kořínek Jiří
Rozhodčí: 
Petr Buchta
Karty: 
15. Matějů, 28. Krahulec ,88. Čopík, 90. Kořínek
Diváků: 
80
Sestava: 

Matějů Jiří - Gerža Lukáš, Mikušík Jakub, Majer Marcel (80.Kulang Jaroslav), Vrátný Lukáš (46. Malý Vítězslav), Eimann Daniel, Valášek Martin (84. Hubáček Jaroslav), Dědeček Roman, Martin, Krahulec Pavel (K), Čopík Roman, Kořínek Jiří

Průběh zápasu: 

R.Vlášek,trenér (domácí):
V prvním poločase jsme sice měli územní převahu, ale využili jsme ji jen ke vstřelení jediné branky. Po obrátce jsme nepochopitelně polevili, hostující tým zlepšil pohyb a zápas kanonýr Kořínek otočil.Poté už to byla z naší strany křeč,trefili jsme sice břevno a měli i další šance, pro zvrat jsme toho udělali velmi málo.Na střídačce se v takové chvíli trenér cítí úplně bezmocný .Proto v týdnu provedu pohovory s hráči a dle výsledku se k celé situaci postavím.

L.Gerža, trenér Dobrušky (hosté):
Utkání rozdílných poločasů ve kterém jsme dokázali otočit výsledek a odvézt si tři body. Domácí byli nebezpečnější v 1. dějství, my jsme jim to usnadňovali velice laxním přístupem a byli za to potrestáni z penalty. Ve 2.poločase jsme udělali několik změn a domácí uzamkli na jejich polovině. Aktivita a větší vůle po vítězství byly hlavní atributy obratu v tomto utkání. Opět se ukázalo, že když všichni táhnou za jeden provaz, přináší to ovoce. Děkuji celému mužstvu za týmový výkon.