Zápas

SK Dobruška
SK Sobotka
3:2 (1:0)
1. A třída - 18. kolo
25.03.2018 - 15:00
Branky: 
7´,70´ a 76´ Mikušík - 55´a 85´ Taneček
Karty: 
ŽK - Majer, Eimann D. - Wojcik, Halbych
Diváků: 
150
Sestava: 

Klofanda Jaroslav - Eimann Martin (85.Effenberk Pavel), Gerža Lukáš, Brožek Šimon, Šotola Filip - Krahulec Pavel - Majer Marcel, Eimann Daniel, Dědeček Roman (87´Veverka Lubomír), Čopík Roman - Mikušík Jakub (C)
náhr. Effenberg Pavel, Veverka Lubomír, Malý Vítězslav

Průběh zápasu: 

V utkání plném tvrdých osobních soubojů se nám podařilo eliminovat největší zbraň soupeře - střelce Tanečka. Ten nakonec přesto 2x skóroval, tyto branky jsme mu však darovali sami. Opět jsme ukázali sílu v útočné fázi, a to i přes absenci zraněného Jirky Kořínka. Soupeře jsme do vážnějšího ohrožení naší branky nepustili, hosté byli nebezpeční pouze z dlouhých nakopávaných míčů až z jejich poloviny, tyto situace bychom však měli zvládat lépe, než tomu bylo v tomto utkání. Je škoda těch dvou chyb, nemuseli jsme se pak v závěru strachovat o výsledek.
Děkuji všem hráčům za zodpovědný a disciplinovaný výkon, vítězství jsme si vzhledem k poměru šancí jistě zasloužili víc než hosté.
K výrokům trenéra hostí na naši hru se vyjadřovat nebudu, kdo byl, viděl. Vyrovnaný počet karet i faulů zaznamenaných v naší zápasové statistice hovoří jasně, víc netřeba dodávat."
1. pol. https://youtu.be/hCkPcoR-f7o
2. pol. https://youtu.be/ZCBTf2bVy4c
Sestřih: https://youtu.be/msgV1kptUOM

Foto: