Zápas

SK Dobruška
SK Bystřian Kunčice
6:0 (3:0)
1. A třída - 20. kolo
07.04.2018 - 16:30
Branky: 
34. Mikušík Jakub 40. Mikušík Jakub 4. Kořínek Jiří 77. Malý Vítězslav 87. Majer Marcel 88. Krahulec Pavel
Rozhodčí: 
Franěk Jakub
Karty: 
ŽK: 11. Čopík Roman, 31. Effenberk Jiří, 65. Eimann Daniel
Diváků: 
120
Sestava: 

Pěnička Marek - Dědeček Roman (56´ Effenberk Pavel), Brožek Šimon (72´ Gerža Lukáš), Effenberk Jiří, Šotola Filip - Krahulec Pavel - Majer Marcel, Eimann Daniel, Mikušík Jakub (C)(81´ Veverka Lubomír), Čopík Roman - Kořínek Jiří (46´ Malý Vítězslav)
náhr. Effenberg Pavel, Malý Vítězslav, Veverka Lubomír, Klofanda Jaroslav

Průběh zápasu: 

Z.Šulc sekretář (hosté):
Krásné sobotní odpoledne,trávník na travnatém hřišti v perfektním stavu a hraje se na umělce. Od sedmé minuty hrajeme v desíti. Výsledek zápasu je jednoznačný.Škoda našich nevyužitých šancí a chyb v závěru utkání,které nás připravily o přijatelný výsledek.Domácím gratuluji k vítězství,my se musíme soustředit na další zápasy.

M.Killar, trenér Dobrušky (domácí):
Průběh utkání určila rychlá branka ve 4´ a vyloučení hostujícího hráče o 3´ později. Početní převahu jsme dokázali dokonale využít k dalším pěti zásahům, navíc se několikrát blýskl skvělými zákroky brankář hostí. Dnešní soupeř byl nebezpečný zejména do přestávky, kdy jsme jeho hráče při rohových kopech nedokázali pokrýt, naštěstí pro nás však všechny pokusy skončily mimo branku. Po změně stran jsme hru kontrolovali a utkání bezpečně dovedli k zisku tří bodů. K vyloučení hráče hostí bez předchozího napomenutí mohu dodat jen to, že v první chvíli se mi rozhodnutí hlavního rozhodčího Fraňka zdálo příliš přísné, avšak po shlédnutí videozáznamu musím konstatovat, že to byl zákrok naprosto nesmyslný a nevybíravý, bez možnosti zasáhnout míč šlapák mířil až do oblasti kolena. Podle mne bylo toto rozhodnutí naprosto správné.

Foto: