Zápas

SK Jičín
SK Dobruška
3:2 (1:0)
Krajský přebor - 14. kolo
10.11.2018 - 11:15
Branky: 
domácí: 20. Řeháček Jaroslav 69. Míka Jan 85. Kocourek Marek | SK Dobruška: 49. a 59. Malý Vítězslav
Rozhodčí: 
Luboš Říha
Karty: 
0
Diváků: 
50
Sestava: 

Klofanda Jaroslav - Eimann Martin, Brožek Šimon (45.Huňák Jan), Krahulec Pavel, Šotola Filip - Majer Marcel, Dědeček Roman, Brožek Matouš, Vrabec Ondřej (46.Čopík Roman) - Mikušík Jakub (C), Malý Vítězslav

Čopík Roman
Huňák Jan
Hazuka Jan

Průběh zápasu: 

" Domácí nám v prvním poločase předvedli, jaký je rozdíl v tom, když chce někdo vyhrát nebo když si jde jen zakopat. Jediná obdržená branka je vizitkou výborného výkonu našeho golmana, vše ostatní v obranné i útočné fázi bylo hluboko pod standardem této soutěže.
Po přestávce mělo naše odhodlání úplně jiný rozměr, rychle jsme vyrovnali, ani vedoucí branka na sebe nenechala dlouho čekat, navíc jsme nastřelili tyč soupeřovy branky. Naprosto zbytečným faulem na hranici pokutového území jsme ale domácím darovali příležitost k vyrovnání, bohužel pro nás tohoto našeho zaváhání využili nádherným kopem do "šibenice". Kalich hořkosti jsme dnes museli vypít až do dna, když domácí využili v 86´ rohový kop a opět vrátili body do Jičína.
Mohu být spokojen pouze s faktem, že jsme schopni se zvednou z bezvýchodné situace, jen jsme to dnes nedotáhli až do konce. Domácí berou body zaslouženě, trojice rozhodčích odřídila oboustranně slušně hrané utkání bez problémů a karet.
Vzhledem k postavení v tabulce a počtu bodů získaných v průběhu podzimní části soutěže musíme tento týden zabrat na trénincích a na sobotu zmobilizovat všechny síly k domácímu utkání s Třebší. Je to poslední možnost, kdy bodovat. Pojďme se tedy všichni "kousnout" a něco pro to udělat, pak máme dost prostoru k odpočinku."